O NÁS

Corinex logo

Firma Corinex vznikla v roku 1997. Tento rok, začiatkom júna naša spoločnosť predstavuje svoju novú činnosť, vstupuje na distribútorský trh umelých kameňov. Má za sebou vyše dvadsaťročnú prax v spracovaní umelého kameňa DuPont Corian®. Za svoj cieľ si vytýčili spolu s firmou DuPont vybudovať reťaz spracovateľov na Slovensku, ktorá predovšetkým bude vynikať tvorením kvalitných produktov z materiálu DuPont Corian a poskytovaním súvisiacich služieb najvyššieho stupňa.

 

Okrem spomenutej distribúcie, naša spoločnosť ponúka aj školenie na spracovanie materiálu DuPont Corian® a počas ďalšej spolupráci poradenskú, technickú a marketingovú podporu. Všetko čo ponúkame, nájdete len v našej spoločnosti, ktorá je jediná s týmto zameraním v Strednej Európe.

 

Tím vysoko kvalifikovaných odborníkov sa teší na spoluprácu s Vami.

Tím Corinex

 

NAŠE SLUŽBY

Ako distribútor, spoločnosť Corinex spĺňa predovšetkým požiadavky logistiky. Jedným z hlavných úloh je obstarávanie corianových dosák a ostatných pomocných aj propagačných materiálov. Ďalej súčasťou logistiky sú skladovanie, balenie, prebaľovanie tovaru v lučenskom sídle firmy. A napokon zorganizovanie prepravy materiálu našim odberateľom, aby dostali objednaný tovar včas, v žiadanom množstve, výbere a kvalite.

ZAREGISTRUJTE SA!

Cieľom našej spoločnosti je rozšíriť sieť profesionálnych spracovateľov materiálu DuPont Corian®. Tento cieľ chceme dosiahnuť vyškolením firiem s vážnym prístupom ku kvalitnému spracovaniu materiálu DuPont Corian, a s oddanosťou k propagovaniu a rozšíreniu trhu umelých kameňov zastupovaného materiálom DuPont Corian®.

O ďalších informáciách a o podmienkach zúčastnenia sa na školení sa môžete dočítať v menu Školenie.

ŠKOLENIE

Aby koneční užívatelia dostali kvalitu nielen vo forme samotného materiálu, ale aj kvalitným vyhotovením a formou profesionálneho servisu, počas celej spolupráce budeme vzdelávať našich odberateľov, informovať ich o novinkách a podporovať ich spracovateľskú činnosť pre dosiahnutie najvyššej kvality a pre plnenie náročných úloh a výziev v segmente materiálov z umelého kameňa.

Podstatu šírenia Corianu medzi spracovateľmi netvorí množstvo predaného materiálu, ale rozšírenie trhu za jeho kvalitného spracovania. Preto dbáme na kvalitu výrobnej činnosti našich partnerov, ktorým poskytneme technickú podporu, týkajúcu sa spracovaniu materiálu. Chceme vytvoriť partnerské vzťahy, spočívajúce na dlhodobej spolupráci a dôvere. Práca našich partnerov priamo ovplyvní aj naše posúdenie na trhu, preto našim primárnym obchodným záujmom je podporiť našich odberateľov.

Pre uplatnenie spomenutej podpory, alebo v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte telefonicky, cez e-mail alebo osobne v našom sídle v Lučenci.

Cenníky a aktuality, týkajúce sa registrovaných partnerov sú k dispozícii v časti Vstup pre odberateľov po zadaní prihlasovacieho mena a hesla. Rôzne materiály na stiahnutie, katalógy a návody na údržbu sú dostupné na našej stránke aj pre verejnosť bez potreby prihlásenia sa.

ZAREGISTRUJTE SA!